Kadınların Fikir Kütüphanesi.

Burçlara Göre Çocukların yetenekleri

0

Burçlara Göre Çocukların yetenekleri

Genel burç yorumlarından farklı olarak çocuğun kişisel doğum haritası üzerinden yapılan yorumlar çok daha tutarlı ve verimli oluyor. Burçlara Göre Çocukların yetenekleri

Koç:

Mars’ın hareketli, enerji dolu çocuğu, hareket isteyen her türlü aktiviteye doğal yeteneği vardır. Küçük yaştan itibaren yönetmeyi sever.

Boğa:

Venüs’ün, sabırlı, güzelliğe düşkün, maddiyatı seven çocuğu, güzel sanatlarda ve parasal konularda doğal yeteneği vardır. Sabırla bekler ve hedefine ulaşır.

İkizler:

Merkür’ün bu zeki ve konuşkan çocukları, iletişimin her alanında yeteneklidir. Sözel ve sayısal zeka gerektiren her aktivitede kendi gösterirler.

Yengeç:

Ay’ın duygulu ve aile çocukları, yaratıcı sanatlar ve su sporlarında yeteneklidir. Sezgileri ve empati yetenekleri kuvvetlidir.

Aslan:

Güneş’in parlak ve gösterişli çocukları, sahne sanatlarında yeteneklidir. “Krallar burcu” Aslan çocuğu, küçük yaştan itibaren cesur ve gözü pektir.

Başak:

Merkür’ün bu düzenli, ayrıntıcı ve zeki çocukları, ekibinin düzenli ve çalışkan üyesi olarak daima gözde olacaktır. Sağlık ve hijyen konuları ondan sorulur.

Terazi:

Venüs’ün barışçıl ve uyumlu çocuğu, küçük yaştan itibaren adalet duygusu ve diplomasi yeteneğiyle şaşırtacak, her türlü sanat dalının başarılı bir temsilcisi olacaktır.

 

Akrep:

Plüton’un bu gizemli ve güçlü çocuğu, yapmak istediği her işte tuttuğunu koparacaktır. Küçük yaştan itibaren ne istediğini bilen, hırslı ve araştırmacı yanıyla her türlü hedefine ulaşacaktır.

Yay:

Jüpiter’in ele avuca sığmaz, şanslı, iyimser çocuğu. Çok yönlü ve pratik zekasıyla daima zamanla yarışacaktır. Seyahatler ve yabancı kültürler ondan sorulur.

Oğlak:

Mantık ve disiplin gezegeni Satürn’ün, analitik zekası gelişmiş, gayretli çocuğu, küçük yaştan itibaren sorumluluk duygusu gelişmiş, yaşının üstü hareketleriyle şaşırtacak, “Adam olacak çocuk.” sözünün karşılığını size misliyle verecektir.

Kova:

Değişimin ve yeniliğin temsilcisi Uranüs’ün “Dahi Çocuğu”. Küçük yaştan itibaren özgürlüğüne düşkün, orijinal davranışlarıyla şaşırtacak bir çocuk olacaktır. İcat ve keşifleriyle dünyaca ünlenen birçok isim Kova burcu arasından gelmiştir.

Balık:

Hayal gücü ve düşlerin gezegeni Neptün’ün, sevecen ve hayalperest çocukları, küçük yaştan itibaren yaşamı renklendiren güçlü düşleriyle hayatı daha yaşanılır kılacaklardır. Edebiyat, müzik, dans ve sahne sanatları onların düş gücü üzerinde yükselmektedir.

Yorumlar
Yükleniyor...